Відгуки та пропозиції
Головна \ Африка \ Бенін \ Національний парк Пенджари

Національний парк ПенджариАфрика серед інших континентів виділяється великою кількістю парків природи. Один з них знаходиться у Беніну. Національний парк Пенджари (Pendjari National Park) розташований в північно-західній частині цієї країни. Парк знаходиться в долині річки Пенджари, де ландшафт представлений полями і болотистою місцевістю. У південно-східній частині парку розташований гірський масив Атакора(Atacora) з рідколіссям. Також парк Пенджари відомий різноманіттям птахів, що мешкають в заповіднику. Налічується більше 300 видів, включаючи унікальні.

Поміж всього Бенін є батьківщиною вудуїзму. В цьому віруванні існує верховний бог, Маву, і ще є цілий сонм божеств і духів калібром поменше. Спільно вони правлять загробним світом, куди неодмінно потрапляють усі померлі, і який, відповідно, населений їх душами. Що проходять довге навчання і строгий відбір. Священики-медіуми(жужу) володіють силою зв'язуватися і спілкуватися з душами померлих. Робиться це для того, щоб заручитися їх благоволінням, попросити допомоги у втіленні якогось конкретного наміру в життя. Для цього розроблені спеціальні ритуали, зв'язані з щедрими узливаннями сильного пальмового самогону і жертвопринесеннями.

Але на цьому пам’ятки країни не закінчуються. У Беніні є місце під назвою Ганвье, яке обов'язково треба відвідати, якщо ви вважаєте себе справжнім поціновувачем екзотики. Ганвье - це плавуче місто, яке є будинком для 30000 людей, усі будинки там побудовані з бамбука і стоять на палях. Люди живуть тут упродовж декількох віків і не мають наміру міняти житло.

Ганвье дуже часто називають африканською Венецією. Це унікальне місто повністю побудоване на воді, за винятком школи. Школа - єдина будівля, розташована на суші. Покоління людей з племені Тофину живуть в цих будинках, дорогой їм служить озеро Нокуе, а човен, видовбаний із ствола дерева, єдиний вид транспорту.

Історики точно не упевнені в точності дати, коли люди з племені Тофину вирішили будувати будинки на озері Нокуе, проте, припускають, що це сталося на початку 1700-х років. Приблизно тоді людям Тофину стала погрожувати небезпека від іншого африканського племені - Дом-Хомей. Вождь вирішив побудувати село на озері, оскільки вважалося, що у воді живе демон, якого бояться люди Дом-Хомей. Це зробило озеро Нокуе притулком для Тофину і з часом, вони повністю адаптувалися до життя на воді.

Хоча Ганвье є популярним серед туристів місцем, вони повинні розуміти, що місцеві жителі живуть поза часом. Сучасні концепції туризму абсолютно нічого не означають для Тофину. Озеро досить забруднене і місцеві жителі не випробовують позитивних емоцій відносно туристів. Проте, незважаючи на це, африканська Венеція - місце, яке дійсно варто відвідати.