Відгуки та пропозиції
Головна \ Африка \ Кабо-Верде \ Таррафал - чорний пісок і колишні в'язниці

Таррафал - чорний пісок і колишні в'язниці


Таррафал знаходиться на архіпелазі Кабо-Верде (Атлантичний океан), між континентами - Африка, Європа і Америка. Поселення на острові Сантьяго, найбільшому острові Кабо-Верде, протяжність з півночі на південь 72 кілометри. Столиця – Прая, діловий і адміністративний центр.

Блакитно-синій океан,жовті, висушені сонцем скелі і чорний пісок - разючий контраст кольорів природи. Дуже круті підводні підніжжя островів з численним кількістю рифів, морських мешканців, печер під водою з лабіринтами тунелів. Узбережжя (приблизно 20 км) є системою захищених заток, скелястих пунктів та ізольованих берегів. Вулканічний пейзаж створив гроти і рифи - батьківщину для різноманітної за типом і розміром риби. Гори позаду Таррафала (висота до 1900 м), захищають затоку від північно-східних постійних пасатів. Для одержання прісної води працює опріснювальних завод, подається вона на одну годину раз на два дні. Державною вважається португальська, але вивчають у школі цю мову, як іноземну. Більшість людей говорить на креоли (африканському варіанті португальского).

Унікальне місце - пляжі Таррафал. Чорний пісок цих пляжів завдяки вулканічної діяльності , багатий йодом і титаном і допомагає позбавитися від артритів і багатьох інших захворювань, у тому числі шкірних. Радикуліти, артрити, остеохондроз, розтягування спини, переломи лікуються природною теплом і мінералами чорного вулканічного піску. Для лікування у нього найчастіше закопуються. Мешканці займаються, насамперед, сільським господарством і ловом риби. Є кілька маленьких магазинів і барів, школа, церква і поліклініка.

У 1936 році в португальській колонії Кабо-Верде була створена спеціальна в'язниця Таррафал для політичних в'язнів, що знаходилася під безпосереднім контролем PVDE. «Поліція нагляду і захисту держави» з двома основними підрозділами - відділ соціального та політичного захисту - для того, щоб попередити i зупинити злочини політичного і соціального характеру; міжнародний відділ - для контролю над імміграцією та протидії шпигунству. За час Нового держави в цій в'язниці загинуло більше тридцяти двох людей - противників режиму Салазара Антоніу ді Олівейра - диктатора Португалії, державного і політичного діяча, голови Ради міністрів, тимчасово виконував обов'язки президента Португалії з 18 квітня по 9 серпня 1951.