Відгуки та пропозиції
Головна \ Африка \ Південний Судан \ Південний Судан – нова країна на світовій карті.

Південний Судан – нова країна на світовій карті.

Не щодня в світі з'являються нові країни. Проте днями, 9 липня 2011 р., у самому серці Африки в результаті 21 року безперервної кровопролитної громадянської війни на карті світу з'явилася нова незалежна держава - Південний Судан

.

У Джубі, столиці нової країни, офіційними особами була підписана декларація з незалежності і відділення Південного Судану від Республіки Судан, частиною якої до цих пір він був.Деякі читачі можуть подумати, що нічого не чули про Південний Судан і його території. Проте, це не так. Напевно багато хто бачив цікаві фільми про сафарі, дику природу Африки, про «біле золото» слонової кісті і т.д. У країні є багаточисельні джерела річок Нил і Бахр з неймовірною кількістю крокодилів, а також є безліч степів, болотистих місцевостей і джунглів, населених екзотичними видами тварин.Багато століть жителі Судану потрапляли в європейський світ як раби, а в світовій літературі часто згадуються вихідці цієї країни в розповідях про східні арабські і османські гареми. Ціною двох мільйонів загиблих в громадянській війні Південний Судан нарешті добився незалежності. Ці території багаті нафтою, міддю, залізняком, золотом, сріблом і гідроенергетичними ресурсами, тому даний розкол був економічно дуже невигідний для Північного Судану. До цього дня Республіка Судан була під владою ісламського арабського світу, та тепер нова проголошена держава знаходиться під керівництвом «Чорної Африки».
Пам'яткою Південного Судану є Острів Слонів, що дивом уцілів в ході громадянської війни. У 2007 р., коли серед болот був виявлений острів, ця фантастична знахідка нагадувала «парк юрського періоду» зі всією своєю флорою, що збереглася, і фауною древньої Африки. У цих краях в 2005 р. була введена п'ятирічна заборона на полювання, але не дивлячись на це в Південному Судані продовжує процвітати браконьєрство, нелегальний мисливський туризм і чорний ринок по збуту слонової кості. Південний Судан є популярним в світі майданом для всіляких сучасних і традиційних видів спорту. Серед них улюблені населенням борцівські бої, які також дуже популярні серед туристів. Проводяться змагання після збору урожаю, в ході святкування результатів. Як правило, борці дуже добре підготовлені, сильні молоді люди. Під час матчів для підвищення зчеплення з противником вони мастять себе охрою. Це також служить їм як бойове розфарбовування, загадкове і страхітливе. Безліч глядачів, притягнені матчами, грають на барабанах, співають, танцюють для підтримки своїх борців. І не дивлячись на елементи конкуренції, змагання розглядаються перш за все, як розвага. У спортивному житті активно бере участь південносуданський футбольний клуб «Малакія», який проводить домашні матчі на стадіоні «Джуба», в столиці країни. Країни світу з радістю прийняли звістку про закінчення кровопролитної війни і проголошення нової самобутньої держави, а також сподіваються на розвиток потужного економічного потенціалу країни з метою подальшої з ним співпраці.