Відгуки та пропозиції
Головна \ Африка \ Туніс

Туніс

Особливості етнічної культури Тунісу

Туніс – надзвичайно цікава і різнобарвна країна. Тут є куди поїхати та на що подивитись. Так само захоплюючою і різноманітною є традиційна етнічна культура Тунісу, адже і самі тунісці досить різні – корінними жителями себе вважають і чорняві негри, і світловолосі європейці.

Детальніше...

 

Біло-блакитне чудо Тунісу

Який вам подобається колір? Випадково не блакитний? Якщо на таке питання маєте ствердну відповідь, то вам обов’язково потрібно відвідати «царство» цих кольорів, а саме Сіді-бу-Саід, що знаходиться в самому серці Тунісу. Ця біло-блакитна перлина – справжнє чудо природи та людських рук.

Детальніше...

 

Матмата – дивовижні поселення туніських троглодитів

Більшість екскурсій в Сахару не обходиться без відвідин Мтамати – обителі туніських троглодитів. І не дивно, адже місто просто вражає своєю  незвичністю та таємничістю. Хто  такі ці троглодити? Що за «місячні кратери» повиростали тут прямо з-під землі? Як та з якою метою утворились ці неймовірні печери?

Почнемо з того, що троглодити – це всього-на-всього інша назва племен берберів південного Тунісу. Місто Матмата – й до сьогодні існуюче поселення берберів, і спочатку так називали одне з численних племен корінних жителів Тунісу.

Це містечко відоме своїми дивними оселями-печерами, виритими прямо в землі. Зовні ці «будиночки» й дійсно схожі на місячні кратери. Як же вони будувалися?

Детальніше...