Відгуки та пропозиції
Головна \ Австралія та Океанія

Австралія та Океанія

Таємниця озера Вакатіпу

У Новій Зеландії є загадкове озеро Вакатіпу, яке протяглось вузькою смугою майже на 100 кілометрів. Це найдовше озеро на території Нової Зеландії, що розсікає гірський хребет вузьким поперечним зигзагом. Його глибина досягає 400 метрів. 

Детальніше...

 

Парк Аоракі Маунт Кук

Національний парк Маунт Кук (Mount Cook або Аоракі), який відомий присутністю на його території найвищих у Новій Зеландії гірських вершин, дозволить туристам сповна насолодитися природними умовами та відкрити для себе нові можливості відпочинку. 


Детальніше...

 

Загублений у часі острів Вейк

Малюнок острова ВейкЦікавою особливістю атола є його розташування на захід від лінії зміни дат. Виходить, що Острів Вейк живе як би в майбутньому стосовно США й інших. «Сьогодні» на цьому острові являє собою «завтра» для всього іншого cвіту. Лінія зміни дат - умовна лінія на поверхні земної кулі, по різні сторони якої годинник показує той самий час, але календарні дати різняться на одну добу. Проходить від полюса до полюса, в основному по Тихому океану, по меридіану 180 градусів з деякими відхиленнями. 
 При перетинанні лінії зміни дат у напрямку із заходу на схід, у рахунку календарних дат, вертаються на один день назад. При русі зі сходу на захід додають один день.


Детальніше...

 

Меланезія: Культ карго

тихий океанКульт карго – суміш релігії та поклоніння реальним виробам цивілізації – з’явився під час другої світової війни. У перекладі з англійської cargo cult – поклоніння вантажу.

Дуже цікава історія виникнення цього культу. Вона базується на нерозумінні неосвічених остров'ян Тихого океану принципів життя і виробництва товарів життєзабезпечення цивілізованого суспільства.

А відбувалося все так. Під час другої світової війни мешканцям островів довелося бути свідками незрозумілого для них явища: якісь люди, одягнені практично однаково, припливали на острови у величезних металевих човнах та будували фантастичні споруди.

Детальніше...

 

Памятки Фіджі

Меланезійска держава Фіджі являє собою скупчення вулканічних і коралових островів. Країна розташована на 332 островах, з яких населена тільки третина островів. Найбільшими з них є Віті Леву и Вануа Леву.

Головна визначна пам'ятка столиці країни (місто Сува) - чарівний Музей Фіджі, що знаходиться неподалік від Будинку уряду і будівлі парламенту.  Даний музей має найбагатше зібрання з антропології та історії держави. Також цікавою є будівля Університету південної частини Тихого океану, красиві фрески в церкві Сент-Френсіс-Хсавьер-Хай, методистська церква Сентенаріо-Методист-Черч і католицький собор, побудований у 1902 році- один з найвидніших орієнтирів міста.

Детальніше...