Відгуки та пропозиції
Головна \ Австралія та Океанія \ Австралія \ Пустеля Веж у парку Намбунг

Пустеля Веж у парку Намбунг

Якщо ви прагнете пригод, а вашою ідеєю фікс є можливість побувати десь, де панують пригоди та неймовірні пейзажі – не зволікайте, а хутчіш пакуйте свої валізи та рушайте на Австралійський континент. Тут на вас чекають шалені несподіванки. А щоб взагалі голова пішла обертом – обов’язково навідайтесь у Парк незвичайних веж Намбунг, де царює атмосфера загадковості. Це – дивовижне місце серед Австралії, в якому кожен знайде для себе щось особисте, оскільки саме тут поєдналися дві стихії: пустеля Піннаклс, та соковиті, квітучі тропічні джунглі. Сьогодні Парк Намбунг – місце, куди прагне приїхати майже пів світу, щоб подивитися на величні, незвичайні та недосяжні для людського розуму вежі. Ці прикраси Пустелі Веж знаходяться на південно-заході континенту, неподалік міста Сервантес. Неймовірні метафоричні істоти пустелі ділять володіння з евкаліптовими гаями, пустинними дюнами та квітучою екзотикою долин. 

Ви тільки уявіть, як ці гострокінцеві скали, створені самою природою із вапняку, могутньо підносяться над жовтим пекельним піском, досягаючи трьох, а то й більше метрів заввишки. Завдяки своїм неперевершеним формам – загостреним, прямокутним, пласким та великим – вони нагадують і гробниці фараонів, і хмарочоси водночас. А коли у пустелі Австралії починає сідати сонце, гра тіней просто заворожує та надихає на дивовижні історії. А вітер здіймає жовтувато-червоні піщинки, роблячи ці могутні скелі ще загадковішими. 

Площа Парку Намбунг – 184 квадратних кілометра, а розташований він у північній частині штату західної Австралії на гористій долині Свана. Якщо ви вирішили зупинитися у серці Західної Австралії, місті Перта, тоді вам доведеться здолати не багато й не мало – 245 км, щоб оглянути красоти дивовижного парку. 

Ця територія у 1960 році здобула статус національного парку. А перші європейці змогли ступити на ці зачаровані землі тільки у 1658 році. Неймовірна пустеля Австралії чарує туристів з усього світу, оскільки формування величавих веж – це кропітка робота самої природи, яка за 30 000 років породила величавих гігантів. 

Усі метаморфози витворилися після того, як море відступило, і за багато років прибережні вітри вичерпали весь пісок, залишивши стовпи і башти. 

Фауна Парку також багата. Тут проживають всім відомі кенгуру, які досить доброзичливо ставляться до людей (на відміну від ящірок чи пітонів). Також можна зустріти страусів ему та хвостатих білих какаду. 

Найкращий сезон, щоб побувати у пустелі Австралії з її вежами, побачити зблизька Парк Намбунг – початок серпня – кінець жовтня.