Відгуки та пропозиції
Головна \ Австралія та Океанія \ Фіджі \ Памятки Фіджі

Памятки Фіджі

Меланезійска держава Фіджі являє собою скупчення вулканічних і коралових островів. Країна розташована на 332 островах, з яких населена тільки третина островів. Найбільшими з них є Віті Леву и Вануа Леву.

Головна визначна пам'ятка столиці країни (місто Сува) - чарівний Музей Фіджі, що знаходиться неподалік від Будинку уряду і будівлі парламенту.  Даний музей має найбагатше зібрання з антропології та історії держави. Також цікавою є будівля Університету південної частини Тихого океану, красиві фрески в церкві Сент-Френсіс-Хсавьер-Хай, методистська церква Сентенаріо-Методист-Черч і католицький собор, побудований у 1902 році- один з найвидніших орієнтирів міста.


Острів Орхідей – це культурний центр держави. Тут зосереджена величезна кількість зразків характерної для даної місцевості флори і фауни. Місце відоме як Альберт-Парк. Екскурсія починається з Саду Сплячого Велетня, заповненого тисячами орхідей, деревами і живописними ставками і озерами.

Доцільно відвідати легендарне село Viseisei, засноване першими фіджийскими поселенцями і відоме як пташиний заповідник на Фіджі. Не можна не згадати тут про найбільший і найгарніший храм в Південній півкулі, що йде через Наді.  Храм заснований в 1976 році під час святкування Золотого Ювілею перемоги над Великими місіонерами Індії.

Величезна кількість пам'яток знаходиться в місті Левука, до числа яких можна віднести Сейшен-Сайт. Також цікавою спорудою є церква Сакред-Херт-Черч,  яка побудована в 1858 році. Часто туристи відвідують жіночий монастирь (Маріст-Конвент), зведену в 1891 році і ратушу 1898 року. Ще одна визначна споруда міста - романське будинок Масонської ложі 1924 року.

Загадковим і таємничим місцем є селище Ловоні, яке відоме тим, що розташоване в кратері згаслого вулкана. Між побережжям і Ловоні тягнеться тропічний ліс, де можна побачити занедбане кладовище вождів острова.  В самому місті і неподалік побудовано безліч католицьких церков, мечетей, індуських і сікских застарілих  храмів.

Історичні пам'ятки такі, як Піщані дюни Sigatoka і Парк Національного Спадщини Koroyanitu зберігають багате минуле стародавніх цивілізацій. Дана область на Фіджі знаходиться під захистом національного парку Сігатока-Сенд-Дюнс.

Острів Таваруа це приголомшливої краси острів-рай, а також кращий курорт для романтичного проведення часу двох закоханих сердець. Він увійшов до переліку дев’яти природних сердець  світу, оскільки має форму серця.

Надзвичайною подією є відкриття підводного готелю Посейдон Андерси Ризорт на північному сході архіпелагу Фіджі. Готель обладнаний на базі колишньої підводної станції. Капсули можна також підняти на поверхню. Готель складається з бунгало і номерів-капсул, розташованих на глибині 15 метрів. Відчуття від того, що ти знаходишся під водою - незабутні. Цей готель є значною перевагою країни. Всі номери мають вишуканий дизайн, а стіни частково прозорі. За бажанням гості можуть прямо з кімнати годувати рибок, що плавають зовні.