Відгуки та пропозиції
Головна \ Австралія та Океанія \ Нова Зеландія

Нова Зеландія

Таємниця озера Вакатіпу

У Новій Зеландії є загадкове озеро Вакатіпу, яке протяглось вузькою смугою майже на 100 кілометрів. Це найдовше озеро на території Нової Зеландії, що розсікає гірський хребет вузьким поперечним зигзагом. Його глибина досягає 400 метрів. 

Детальніше...

 

Парк Аоракі Маунт Кук

Національний парк Маунт Кук (Mount Cook або Аоракі), який відомий присутністю на його території найвищих у Новій Зеландії гірських вершин, дозволить туристам сповна насолодитися природними умовами та відкрити для себе нові можливості відпочинку. 


Детальніше...

 

Роторуа - геотермальна долина древніх Маорі

На всій земній кулі, можливо, немає такої незвичайної долини гейзерів, як у Новій Зеландії. Сконцентрована на настільки малій території величезна кількість гейзерів долини Роторуа є найекзотичнішими в світі завдяки своїм химерним формам і найкрасивішим ландшафтам.

Гейзери - це дуже рідкісний природний феномен, що виникає в околицях діючих або остигаючих вулканів. Роторуа - один з найбільших геотермальних районів з діючими гейзерами. Відкрила їх експедиція Р. Тейлора, що прибула до Нової Зеландії для вивчення природних явищ і життя на островах. Сьогодні кожен турист вважає своїм обов'язком відвідати долину Роторуа з її захоплюючими «архітектурними» будівлями природи і ще живими джерелами, що викидають гарячу воду і пар з надр Землі.

Детальніше...