Відгуки та пропозиції
Головна \ Європа

Європа

Озеро Ерцо

Перлина ОсетіїВ північному районі Південної Осетії, на висоті 1711 метрів над рівнем моря, знаходиться перлина Кударської ущелини – дивовижне озеро Ерцо. Звичайно, воно, як і більшість гірських озер, дивовижно мальовниче, але головна його особливість не в цьому. Визначальна його дивовижність полягає в тому, що Ерцо – це озеро-привид. Називають так його через здатність повністю зникати під землею раз на кілька років.


Детальніше...

 

Загадковий мангуст

Загадочный зверьЄ в минулому острова Мен сторінка з загадковою історією, яка почалась наприкінці 1930 року і тривала близько 7 років, впродовж яких не сходила зі шпальт британської преси і навіть стала причиною жорстких дебатів у Палаті Громад Парламенту Великобританії. Історія ця стосується дивної істоти, яка одного дня з’явилась і оселилась в домі, що стояв неподалік від селища Дербі і належав сім’ї Ірвінгів.


Детальніше...

 

Таємниця диявола Джерсі

Диявол ДжерсіСоснові зарослі Джерсі – це болотиста місцевість, що густо заросла деревами. У 18 ст. році виживання на цій території було досить проблемним. Легенда цього часу розповідає, що місіс Джейн Лідс (мати дванадцяти дітей), дізнавшись, що у неї буде тринадцята дитина, з передсердя вигукнула, що якщо вона з’явиться, то це буде «диявол». Легенда говорить, що коли дитина народилась, то перетворилась в істоту з тілом рептилії, шкірястими крилами, головою коня і довгим, гострим хвостом. Істота, після народження, зразу ж вилетіла з будинку і зникла в болотах, які знаходились поруч.


Детальніше...

 

Міфологія Норвегії

МіфологіяНорвегія - це одна з тих країн, яка зачаровує не лише своєю історією та дружелюбністю, але й певною аурою таємничості та цікавості, якою просякнута її історія. На початку нашої ери на території сучасної Норвегії проживали племена англів та датчан, які були предками сучасних норвежців. Відповідно до історичних даних вони почали заселяти територію Норвегії з півночі, але потім осіли в центрі та на заході.Детальніше...

 

Гозекське коло

Цікава пам`яткаБіля містечка Гозек округа Бургенландкрайс, що на землі Саксонія-Ангальт в Німеччині, розташована доісторична обсерваторія – Гозекське коло. Ця споруда часів неоліту являє собою майдан діаметром 75 метрів, який оточений двома рядами дерев'яної огорожі у формі кола. З північної сторони, південно-західної та поденно-східної, огорожа має отвори, які є воротами до сонця. Існування цієї пам’ятки доводить, що вже за часи неоліту, люди володіли знаннями в області астрономії.Детальніше...