Відгуки та пропозиції
Головна \ Європа \ Андорра

Андорра

Спа центр Кальдеа

У князівстві Андорра, на висоті в 1000 м, піднімається дивний будинок, скляні куполи якого відбивають красу і пишноту навколишньої природи.    
Термальный комплекс caldea використовує термальні води місцевого джерела, температурою 68ºС, щоб створити гармонічну взаємодію між тілом і водою у футуристичному оточенні. На старому каталонському, слово 'ea' означає тонізуючий і теплий. У римську епоху, слово 'calidae', від якого й походить ім'я міста Єскальдес, означало джерело теплої води. Дві тисячі років потому, Кальдеа пропонує нову форму зміцнення й насолоди, усе, що може запропонувати вода у всіх її формах, від пари до льоду, від Японії до Фінляндії...
Уявіть собі місце, насичене світлом і простором, де можна відійти - від хвилювань, стресів і турбот... Новий унікальний водний курорт, де весь рік ви знайдете мир і спокій, при приголомшливій дії термальної води. Вода завжди служила людям невичерпним джерелом життя й натхнення. Обожнювалася язичниками, очищала в іудеїв, християн і індусів, вона стала живлючим джерелом сил і насолоди.

 

Детальніше...