Відгуки та пропозиції
Головна \ Європа \ Андорра \ Спа центр Кальдеа

Спа центр Кальдеа

У князівстві Андорра, на висоті в 1000 м, піднімається дивний будинок, скляні куполи якого відбивають красу і пишноту навколишньої природи.    
Термальный комплекс caldea використовує термальні води місцевого джерела, температурою 68ºС, щоб створити гармонічну взаємодію між тілом і водою у футуристичному оточенні. На старому каталонському, слово 'ea' означає тонізуючий і теплий. У римську епоху, слово 'calidae', від якого й походить ім'я міста Єскальдес, означало джерело теплої води. Дві тисячі років потому, Кальдеа пропонує нову форму зміцнення й насолоди, усе, що може запропонувати вода у всіх її формах, від пари до льоду, від Японії до Фінляндії...
Уявіть собі місце, насичене світлом і простором, де можна відійти - від хвилювань, стресів і турбот... Новий унікальний водний курорт, де весь рік ви знайдете мир і спокій, при приголомшливій дії термальної води. Вода завжди служила людям невичерпним джерелом життя й натхнення. Обожнювалася язичниками, очищала в іудеїв, християн і індусів, вона стала живлючим джерелом сил і насолоди.

 

Caldea andorra spa

 

З першого погляду вражає чудова архітектура комплексу. Велика Лагуна з фонтанами води під більшим тиском для гідромасажу (jet stream - сильні струмені), "лебедина шия" - гідромасаж для шиї, і невелике джакузі з 4 більших чаш, які використовуються для послідовного масажу з різним рівнем тиску води, від потилиці до щиколоток. Маленький місток, що перетинає лагуну, там є фонтанчики з пароподібною водою - душ із дрібними частками води, майже перетворених у пару. Всепроникаюча волога зм'якшує й тонізує шкіру. В термальному комплексі Кальдеа можна насолодитися незабутнім видовищем музичної вистави на воді, причому, поринувши у воду, можна продовжити задоволення, слухаючи підводну музику.

Продовження подорожі по водному просторі, здійснюється по місткові з Великої Головної Лагуни і по швидкому плину річечки, тобто можна виплисти під відкритим небом, в нову лагуну. У Зовнішній Лагуні перебувають джакузі в положенні стоячи, та водне піаніно (вертикально розташовані водні фонтанчики). Є так само Вогненний дворик "Patio de Fuego", дуже тепле й затишне місце. Ще щось зовсім унікальне, що не має аналогів у подібній практиці - Сніжний Дворик "Patio de Nieve". Пройтися по снігу й поринути на мить у холодну воду… Всі ці задоволення має Готель Спа в Андоррі.
З іншої сторони Великої Головної Лагуни, перебуває одна із кращих перлин: індо-романські ванни, унікальна пропозиція центру. Прообразом їм послужила справжня індійська печера V століття в Бомбею; ці ванни - ідеальне місце для занурення в заспокійливу атмосферу, в оточенні чудес вишуканої й екзотичної архітектури. Недарма ці ванни відтворюють тисячолітню традицію римських ванн. Таким чином, кращий спосіб насолодитися всіма задоволеннями цього унікального місця - прийняти протягом 15-ти хвилин теплу ванну, а потім повністю поринути в холодну ванну Кальдеа.

 

Фото відпочинок у Кальдеа

 

Фото Спа Ванни і басейни Кальдеа

 

Відпочиваючі в Спа