Відгуки та пропозиції
Головна \ Європа \ Острів Джерсі \ Таємниця диявола Джерсі

Таємниця диявола Джерсі

Диявол ДжерсіСоснові зарослі Джерсі – це болотиста місцевість, що густо заросла деревами. У 18 ст. році виживання на цій території було досить проблемним. Легенда цього часу розповідає, що місіс Джейн Лідс (мати дванадцяти дітей), дізнавшись, що у неї буде тринадцята дитина, з передсердя вигукнула, що якщо вона з’явиться, то це буде «диявол». Легенда говорить, що коли дитина народилась, то перетворилась в істоту з тілом рептилії, шкірястими крилами, головою коня і довгим, гострим хвостом. Істота, після народження, зразу ж вилетіла з будинку і зникла в болотах, які знаходились поруч.Протягом багатьох років, «диявола» звинувачували в зникненні собак, котів і інших дрібних тварин з оточуючих ферм. Вважалось, що їх з’їдав звір. Його звинувачували в крадіжці дітей і вірили, що він міг знищувати рибу в річках і псувати молоко корів. Люди стали боятись звіра і відмовлялись виходити з дому вночі. В 1740 році мешканці Джерсі були настільки перелякані, що звернулись до влади про допомогу. Місцевий міністр дав розпорядження про проведення обряду вигнання диявола. Жителі Джерсі надіялись, що звільняться від дивної істоти на століття.Легенди острова Джерсі
Через шістдесят років, на жаль, «диявол » знову дав про себе знати. Серед відомих свідків цих подій - Стівен Декур, що в 1800 році відвідав Гоноверський завод, для встановлення бойової сили пушки, яку там конструювали. Під час випробовування зброї всі присутні побачили, як недалеко пролітала дивна істота. Вогонь, який був відкритий, попри попадання, результатів не дав – істота продовжувала свій політ.
Екс - король Іспанії, Джозеф Бонапарт (брат французького імператора Наполеона) орендував будинок близько від Бордертауна. Він повідомив, що бачив диявола Джерсі, коли був на полюванні в Соснових заростях.
В 1840 році диявол Джерсі знову з’явився і почав грабувати місцеві села. В 1909 році багато жителів бачили дивну істоту і після зіткнення з нею твердили, що навіть після попадання в неї з різного виду зброї, вона залишалась неушкодженою. Кількість очевидців диявола Джерсі досягла піку в 1960 році. Він дуже часто почав викрадати з ферм дрібних тварин.
Зустріч з дияволомВ 1993 році рейнджер Джон Ірвін зустрівся з дияволом Джерсі на дорозі. Як твердив лісник Джон, вони декілька хвилин дивились один на одного, а потім звір полетів.
Не дивлячись на суттєву винагороду, нікому не вдавалось спіймати дивну істоту ні живою, ні мертвою. Скептики вважають, що люди плутали «диявола» з місцевими хижими птахами великих розмірів, які займають цей ареал. Пізніше деякі відкриття дозволили відкинути ці твердження.
Сьогодні Джерсі навіть любить свого місцевого монстра і не має бажання спіймати чи вбити дивну істоту свого краю. Більше того, жителі Джерсі ведуть себе досить обережно по ночах, але радіють, що дивна істота все ще знаходиться на Джерсі і літає по їхніх болотах, привертаючи увагу туристів і шукачів пригод.