Відгуки та пропозиції
Головна \ Європа \ Монако \ Шоу супер-яхт у Монако

Шоу супер-яхт у Монако

Велична картинаMonaco Yacht Show - найбільш престижна виставка супер-яхт, що проводиться наприкінці вересня кожного року. Через численну кількість бажаючих взяти участь у масштабному заході, необхідно пройти попередній відбір. Це гарантує високу якість представленої продукції.
Показати свої шедеври у Монако приїжджають більше 270 компаній-учасниць, серед яких світові лідери яхтобудування. А для багатьох моторних і парусних яхт ця подія стає також світовою прем'єрою. Дороге задоволенняКількість відвідувачів грандіозного шоу сягає 25-27 тисяч чоловік, з яких близько 80% – гості з-за кордону. І не дивно, адже тільки тут можна побачити сотню найвидатніших мега-яхт довжиною від 25 до 90м. До того ж відвідувачі мають можливість не тільки оцінити аеродинамічну форму судна, але й піднятися на борт однієї з представлених розкішних супер-яхт.

Наприклад це може бути п'ятиповерхова яхта з басейном та вертолітним майданчиком, або приватний підводний човен. Вимогливість багатіїв до свого плавучого палацу не знає меж. Одні хочуть, щоб на яхті у них був майданчик для міні-гольфу і японський сад, інші шаленіють від штучного водоспаду, що закриває від сторонніх очей внутрішню палубу.

Коштує таке задоволення чимало. Приміром, одна з наймодніших яхт від Armani (перша робота італійського модельєра у дизайні суден), вартувала близько 15 мільйонів євро. Його супер-яхта «Mariu» довжиною 49 метрів має 4 поверхи з’єднані дзеркальним ліфтом і виконана у стилі хай-тек з титану у сіро-бежевих тонах. А чимало представлено й таких екземплярів, що коштують більше ніж 40 мільйонів євро.
Справжній рай
Яхт-шоу - це захід, на який з'їжджаються всі, хто має безпосереднє відношення до яхтингу. Продавці запевняють, що цей час вважається ідеальним для покупки «плавучої красуні», адже обрати потрібний об’єкт на виставці такого формату значно простіше.

Зазначимо, що Monaco Yacht Show - не просто виставка яхт на воді. Цікаві та захоплюючі події відбуваються і на березі, де розбиті безліч виставкових наметів. Тут можна знайти капітана і команду на свою яхту, замовити будівництво нового судна або рестайлінг старого.

Організація та встановлення виставки займають близько місяця. Необхідно підготувати більше 15 000 м2 покриття для стендів та причалів, близько 100 тон баласту, понад 10км електричного кабелю тощо. Підготовкою світового шоу займаються майже 300 осіб, кожен із яких має чітко виконати свою роботу та забезпечити стабільне функціонування виставки і проведення шоу.