Відгуки та пропозиції
Головна \ Європа \ Іспанія \ Тумани Ла Мусари

Тумани Ла Мусари

Вражаюче видовищеМи звикли чути про Іспанію,як про країну яка відома своїми гарячими пляжами та звабливим сонцем, але найбільша загадка цієї країни відноситься до гір. Гора Ла Мусара найбільш загадкове місце на території держави, та й не тільки, можна з впевненістю казати що й усієї Європи. Щойно ти згадуєш у розмові з корінним населення Каталонії це місце, як їх гостинність та привітність кудись зникають, як за помахом чарівної палички. Що ж такого таємничого та страшного в цій доволі привабливій гірській місцевості?Тумани у горах

Ла Мусара знаходиться у відомій світу провінції Таррагона. Щоб доїхати до неї достатньо об’їхати містечко Реус по дорозі Т-11 і після цього звернути на дорогу Т-704. Як тільки ви проїдете цією дорого не більше кілометра ви побачите заворожуюче та таємниче видовище – відомі на весь світ тумани Ла Мусари. Вони вкривають верхівки живописних гір та рухаються з місця на місце по лише їм відомим законам. Сучасна наука досі не в змозі пояснити, як вони виникають та що сприяє їх переміщенню. Зараз ти дивишся на вершину гори, і вже через одну мить невідомо звідки з’являється пелена яка ховає її від тебе. Доки ти намагаєшся прийти в себе від побаченого, знову ж таки, ніби велика,невидима рука за одну секунду переносить туман на інше місце. Це дійство можна назвати по правді містичним, доки ти дивишся на все це, в середині пробуджується почуття страху та занепокоєння, що ти сам можеш зникнути під цим туманом. Тумани Ла Мусари користуються дуже дурною славою.

Рай для туристів Можливо саме тому Ла Муссара була залишена мешканцями цієї території. Їх зникненню неможливо дати зрозуміле пояснення, адже куди вони пішли історії невідомо вже два століття. Коли ти проходиш занедбані будинки можна побачити на вцілілих стінах загадкові символи та знаки. Ніби хтось намагався залишити про щось певні відомості майбутнім поколінням. Мешканці близьких до неї міст розповідають про безкінечну кількість мандрівників, які так і не повернулись з цих туманів. Здається, що ти знаходишся в тумані лише декілька хвилин, а на справді у реальному світі минуло вже багато годин. Багато туристів чують таємничі голоси невідомого походження. Кажуть ,що Ла Мусара «територія відьом». Такі чутки розповсюджуються тому, що кожен рік знаходять наслідки вогнищ та покинуті ритуальні предмети. Своєю таємничість ця гора приваблює тисячі відпочиваючих кожен рік. Кожен хоче на власні очі побачити місцевість, яка настільки проникла загадковістю.