Відгуки та пропозиції
Головна \ Європа \ Воєводино \ Нові - Сад

Нові - Сад

СербіяВоєводино – автономний край в Сербії, який славиться неймовірно красивими пейзажами. Більше того, саме в Воєводино Ви зможете відвідати багато цікавих та пам’ятних місць, які вразять Вас своєю красою.Одним із таких місць прийнято вважати Нові-Сад.Це центр адміністративно-територіальної одиниці Воєводино розташований на березі Дунаю в історичній частині регіону Бач-Бодрог.

Саме місто дуже живописне і зможе здивувати гостей чудовими пейзажами. Сьогодні Нові-Сад – це великй політичний та культурний центр. Місто підтримує зв’язки з багатьом містами інших держав (наприклад, Нижній Новгород в Росії). Але в наш час пересічного туриста важко здивувати милими пейзажами.

Саме тому Душан Живкичем та Сініш Бубневич вирішили зробити досить незвичну «рекламу» своєму місту,щоб в Воєводино відпочинок став неповторним, адже ніхто не зможе краще розповісти про своє місто, аніж його жителі. ВоєводиноДушан Живкич народився в 1958 році в Нові-Саді. Отримавши технічну освіту, в 70-их роках захопився фотографією. Починаючи з того часу Душан Живкич приймав участь у багатьох міжнародних фестивалях та виставках. Його майстерність досягла неперевершених висот, він автор багатьох персональних виставок.Синиша Бубневич народився також в Нові-Саді, і також в 1958 році. Фотографією він захопився ще з дитинства, а перші серйозні кроки в цій сфері прийнято відносити приблизно до 90-их років. На сьогоднішній день Синиша Бубневича прийнято вважати одним із найавторитетніших фотографів Сербії. З 2000 року він займає пост секретаря Фото кіно та відео союзу Воєводино. Ці дві людини, являючись справжніми корінними жителями своєї землі, створили неперевершену виставку з фотопейзажами Нові-Саду.

Переглядаючи їхню спільну виставку, навіть не можна визначити, яка саме з представлених фотографій претендує на звання найкращої. Кожна з фотографій представляє собою певну неповторну історію, яка розповідає про життя нові-Саду. Цей своєрідний «фотозвіт» відкриває перед гостями міста неперевершені види на місто. Більше того, навіть самі жителі міста мають змогу поглянути на Нові-Сад іншими очима. Адже досить часто буває так, що ми не помічаємо ту красу, яка оточує нас кожного дня.Безперечно, ця фотовиставка стала ще однією пам’яткою Нові-Саду. Вона доступна для всіх бажаючих, але відвідати її – це своєрідний обов’язок всіх гостей міста. Тому в Воєводино відпочинок проведете не звично і прекрасно, відвідавши виставку Ви не пошкодуєте.