Відгуки та пропозиції
Головна \ Південна Америка

Південна Америка

Зоопарк на природі

Фолклендські (Мальвінські) острови – архіпелаг у південно-західній частині Атлантичного океану. Столицею Фолклендських островів є місто Порт-Стенлі. Власне, столицею воно стало лише тому, що є трохи більшим за інші міста архіпелагу і має зручну гавань. Зовні Порт-Стенлі дуже нагадує маленьке село, десь в глибинці Великобританії. Всі будівлі тут – одноповерхові та дерев'яні. 

Детальніше...

 

Дивовижна легенда Тепуї

У Південній Америці, на перетині Венесуели, Бразилії та Гайани є прекрасні гори, які називаються тепуї Рорайма. На мові індійців тепуї – це «домівка богів». Ці гори – це найдревніші гори у світі. Найбільша гора – Рорайма. Її висота – 2810 м. У хмарах ця гора схожа на величезний корабель, який випливає з туману.

Детальніше...

 

Дивовижне місто Сантьяго.

Чилі – унікальна країна. Надзвичайна протяжність країни дозволяє їй мати всі існуючі на землі кліматичні зони! А Сантьяго, столиця країни, – найчарівніше місто у світі. Його ще називають “молодшим братом Парижа” або “діамант в іспанській короні”. З усіх сторін Сантьяго оточене горами, що додає йому казковості. У місті велика кількість історичних пам’яток: парк Дуарте, фольклорний музей Томаса Морея, пам’ятник героям-республіканцям. Проте, найвідомішою пам’яткою міста вважається палац Ла Монеда, розташований на площі Конституції. Будову було зведено ще у 1805 році Хоакіном Тоеска. У ХІХ столітті в ньому розташувався чилійський уряд. А у 1973 році палац став свідком кривавих подій, пов’язаних з приходом до влади найвідомішого диктатора світу – Аугусто Піночета.

Детальніше...

 

«Гребінець» в Атлантиці

Фолклендські (на іспанський манер – Мальвінські) острови є архіпелагом в Атлантичному океані, що складається з двох великих (Гран-Мальвіна і Соледад) островів і понад 750 маленьких острівків та окремих скель. Найближчий континент до них – Південна Америка (зокрема до Аргентини 487 км).
Історія відкриття цього мальовничого куточка доволі складна і заплутана. В науковій літературі фігурують різні дати XVI і XVII століть та прізвища різних мореплавці, які побували тут уперше. Така невизначеність стала причиною численних військових конфліктів і дипломатичних протистоянь між іспанцями, англійцями, французами й аргентинцями, коли кожна з країн висловлювала свої претензії на ці острови. Корінного населення, яке й собі могло б заявити право на власність, тут ніколи не було.

Детальніше...

 

Історичний скарб - спадщина.

Монтевідео, столиця Уругваю - великий фінансовий і банківський центр. Дуже різноманітний по виглядом місто - класичність, поєднується з бароко, поширеним досить широко. Модерн - зі старими будівлями, що відповідають духу колоніальних часів.

У бік заходу від столиці лежить старе колоніальне місто Колонія-дель-Сакраменто, що привертає увагу своїми вузькими брукованими вуличками, кучерявими між колоніальними будівлями, а також своїми щорічними сільськогосподарськими ярмарками. Місто відоме завдяки історичному району, який внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Економіка міста базується на виробництві текстилю. Місто є вільною від економіки зоною.

Детальніше...