Відгуки та пропозиції
Головна \ Південна Америка \ Фолклендські (Мальвінські) острови

Фолклендські (Мальвінські) острови

Зоопарк на природі

Фолклендські (Мальвінські) острови – архіпелаг у південно-західній частині Атлантичного океану. Столицею Фолклендських островів є місто Порт-Стенлі. Власне, столицею воно стало лише тому, що є трохи більшим за інші міста архіпелагу і має зручну гавань. Зовні Порт-Стенлі дуже нагадує маленьке село, десь в глибинці Великобританії. Всі будівлі тут – одноповерхові та дерев'яні. 

Детальніше...

 

«Гребінець» в Атлантиці

Фолклендські (на іспанський манер – Мальвінські) острови є архіпелагом в Атлантичному океані, що складається з двох великих (Гран-Мальвіна і Соледад) островів і понад 750 маленьких острівків та окремих скель. Найближчий континент до них – Південна Америка (зокрема до Аргентини 487 км).
Історія відкриття цього мальовничого куточка доволі складна і заплутана. В науковій літературі фігурують різні дати XVI і XVII століть та прізвища різних мореплавці, які побували тут уперше. Така невизначеність стала причиною численних військових конфліктів і дипломатичних протистоянь між іспанцями, англійцями, французами й аргентинцями, коли кожна з країн висловлювала свої претензії на ці острови. Корінного населення, яке й собі могло б заявити право на власність, тут ніколи не було.

Детальніше...