Відгуки та пропозиції
Головна \ Південна Америка \ Парагвай \ Місія єзуїтів

Місія єзуїтів

Міста Парагваю: місто Енкарнасьон - місто на півдні Парагваю, стоїть на узбережжі річки Парана. Своєю назвою місто зобов'язане місії місцевих єзуїтів, які заснували його в 1615 році. У перекладі з іспанської «Encarnación»означає «втілення». Місто є досить унікальним культурним феноменом на території Парагваю, як Санкт-Петербург в Росії або Львів в Українi.

Місія єзуїтів Хесус-де-Таварангуе - місіонерський центр чернечого ордену єзуїтів в ПарАгван, історичний пам'ятник, включений в 1993 році в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Місію заснував в 1678 році, біля річки Монд, католицький місіонер єзуїт Геронімо Дельфін. Після заснування місія неодноразово руйнувалася бандейрантами - бразильськими мисливцями за рабами. В даний час пам'ятник знаходиться в 38 кілометрах від міста Енкарнасьон. У 1750 році населення місії становило близько 200 жителів.

Після вигнання єзуїтів з Латинської Америки в 1768 році, місія прийшла в занепад. Коли була відкрита Америка, папському престолу довелося вирішувати - чи мають індіанці душу і чи можуть бути звернені в християнство? Було вирішено, що володіють і можуть, але потребують ретельної опіки християнських наставників. Перші члени ордена єзуїтів з'явилися в Парагваї в 1580-х рр.. На початку XVII століття вони організують місії для звернення індіанців.

Набіги португальців, що полювали за рабами, змусили єзуїтів в 1640 р. переселитися разом зі своїми підопічними у важкодоступний район.

Засновані тут селища - редукції - жили за своїми законами. Індіанці не мали власності, повністю підкорялися батькам-єзуїтам і від них же отримували все необхідне. Основою процвітання редукцій стали землеробство і ремесла. Заборона ордена в Іспанії та в її володіннях і вигнання єзуїтів в 1768 роцi, припинило існування цієї «держави», а повстання індіанців були жорстоко придушені.

Редукція Хесуса де Таварангу була заснована в 1685 році, але переїхала кілька років тому на його нинішнє місце, коли місія була побудована. Зруйновані церкви Хесуса де Таварангу зберігають велику частину своєї імпозантної зовнішності. Існують значні залишки міських структур, у тому числі Plaza Mayor, рідних будинків і кладовищ. Церква Сантос Косме не була закінчена. Тим не менш, вона продовжує служити місцем поклоніння. Археологічні об'єкти, складаються із зруйнованих будівель та культурних шарів, так що їх автентичність не викликає сумніву.