Відгуки та пропозиції
Головна \ Північна Америка

Північна Америка

Чесапікський міст

Ширина Чесапікської затоки становить усього шість с половиною км, в одному місці і тут побудували міст. Устя транспортного сполучення між берегами тепер забезпечене мостом-тунелем. 

Детальніше...

 

Музей птахів

Музей птахів – чудове місце для ознайомлення з пернатими друзями екосистеми. Сам музей є некомерційною установою, створеною в 1987 році у Хантингтоні, штату Вермонт США, недалеко від Річмондського поселення. 

Детальніше...

 

Королівський музей Онтаріо

 Каса Лома фото  Каса Лома  — неоготичний замок, побудований на початку ХХ століття в канадському місті Торонто.. В теперішній час більше відомий, як королівський музей Онтаріо.

  В 1903 році Сер Генрі Пеллат купив ділянку землі на північний-захід від тодішнього центру міста. Через кілька років, в 1911, маючи капітал в 17 мільйонів доларів, він почав будівництво будинку-замка своєї мрії. Місце, яке він купив, уже було названо попереднім власником «будинком на пагорбі» або Каса Ломой. Casa у перекладі з іспанської мови означає будинок, житло,квартира. Косогір, Loma — схил, пагорб, тобто «Будинок на пагорбі».

  

Детальніше...

 

Спейс-Нідл символ міста Сіетл

Фото Space NeedleСпейс-Нідл — сама визначна пам'ятка на північному заході узбережжя тихого океану США й символ міста Сіетл, штат Вашингтон. Вежа розташована на території Seattle Center - виставкового комплексу, що було побудовано для всесвітньої виставки 1962 року, приблизно 20 тис. людей під час проведення в один день піднялися на вежу; 2, 3 мільйони відвідувачів — усього під час роботи Всесвітньої виставки. Тепер вежа перебуває в приватному володінні.
Споруда становить 184 метра висотою й 42 метра шириною в самій широкій крапці й вагою 9 550 тонн. Вона збудована так, що витримує ураганний вітер зі швидкістю вітру до 310 км/год і землетрусу до 9,1 бала; вежу обладнано 25 громовідводами.

Детальніше...

 

Печери Бланшард-Спрінгс

Сталактити в печеріВ Арканзасі є багато підземних потоків, що роблять печери порожніми й наповненими ігристою прохолодною водою. Бланшард-Спрінгс печери розташовані на Сіламор Рейнджер, районі Озарк Національного заповідника і являють собою повні природньої краси печер та околиць.   
Система печер на трьох рівнях, два з яких відкриті для екскурсій. Тропа Дріпстоун пробігає підземну фантазію у верхньому рівні печер. В 1977  з'явилася стежка Відкриття на другому рівні, що пересікала середину печери. Також пропонується "Дика Печера" тур, який дозволяє доступ до неопрацьованих частин печери більш заповзятливим відвідувачам.

Детальніше...