Відгуки та пропозиції
Головна \ Північна Америка \ Канада \ Музей птахів

Музей птахів

Музей птахів – чудове місце для ознайомлення з пернатими друзями екосистеми. Сам музей є некомерційною установою, створеною в 1987 році у Хантингтоні, штату Вермонт США, недалеко від Річмондського поселення. 

Колосальний за своїм значенням, він був заснований, щоб зберегти й показати колекцію, як живих, так і різьблених фігурок птаха а також з метою ознайомлення людей з роллю птахів в екосистемі. Сьогодні музей представляє собою територію у 100 акрів, і показує чотириста дев'яносто п'ять біологічно точних виробів, створених Бобом Спіром, натуралістом Вермонта й основним майстром по виготовленню фігурок. Птахи також мають тут притулок. 

Боб Спір, директор-засновник музею, почав різьбити птахів в 1950-х роках. Знання того, що люди можуть довідатися більше про красу й ідентифікацію птахів за допомогою спостереження різьблених фігурок більше, аніж через спостереження за екземплярами начинених опудал, прийшло до нього досить рано. Таким чином, протягом 1960-х, він займався різьбярством з певною метою: для початку, щоб використовувати фігурки на демонстраціях для школярів. В 1979 він почав створювати колекцію різьблених статуеток птахів, з надією на появу коли-небудь місця розташування, куди люди могли б приїхати, щоб побачити і довідатися про птахів більше. Через вісім років музей було започатковано за підтримки родини й друзів, що відповідно стали засновниками музею. Щоправда, у створенні музею взяли участь і деякі інші зацікавлені сторони. 

Коли музей птахів відкрився для громадськості в 1987, він являв собою презентацію більш ніж двох сотень виробів, які були закінченими різьбленими фігурками птахів у галереї. У той час галерея була одноповерхова. Згодом, музей виріс ще на два поверхи та суттєво розширив колекцію, що включає тепер додатково вісім виставок. Вікно для спостереження за птахами, було додано на початку 1990-х років, поряд з виставками першого поверху, засобами класної кімнати й магазином подарунків.  

Експозиції музею – безліч різноманітних виставок. До того ж була додана діорама. Серед них вирізняються зимова й діорама заболоченого місця, виставка хижака або птахів, які зазнають небезпеки. Показані тропічні птахи, є дві демонстрації, які зображують птахів в Лаке Шамплен Базені. З рідного Вермонта у музеї представлено близько двохсот шістдесяти екземплярів, зображених у рідному середовищі проживання птахів. Яйця й гнізда виконані біологічно точно.