Відгуки та пропозиції
Головна \ Північна Америка \ КанадаПівнічно-західні території \ Йеллоунайф

Йеллоунайф

  Гірничодобувна промисловість - основа економіки, яка забезпечує велику частину населення Канади роботою. Наприклад - золота в Йеллоунайфі,  видобуток цинку й свинцю в Пайн-Пойнті, нафти в Норман-Уэлсі, вольфраму в Тангстені. Головним заняттям населення являється промисел, пушний і хутряний – ондатра, песець, і ловля риби - форель, сиг . Основна транспортна артерія — ріка Маккензі.

   Tamerlane Ventures - гірська компанія в США, що має проекти по освоєнню родовищ основних кольорових металів у Канаді й Перу. Компанія пропонує людям Канади роботу.

Основним проектом компанії є Пайн-Пойнт, який полягає в поновленні видобутку свинцю й цинку в районі, де раніше перебував однойменний відпрацьований свинцево-цинковий рудник, один з найбільших у Канаді. Цей район перебуває в Північній Території.Tamerlane Ventures є власником цієї площі й прилягаючої із західної сторони території, де раніше проводила геологорозвідувальні роботи компанія Westmin Resources.

   Канадська компанія Tyhee Development Corp. продовжує розвідницькі роботи в Північно-Західних Територіях, на експлуатованому із середини 1930-х років родовищі Йеллоунайф, запаси якого вже сильно виснажені. Робота Канади і її влади полягає у забезпечені сприятливих умов і факторі, для своєї території і тому слідкує за процесами керування компанії Tyhee Development Corp. Родовище належить до важливого, в промисловому відношенні геолого-промислового типу золоторудних родовищ, у регіонально метаморфізованих теригенно-вулканогенних породах архейських зелено сланцевих поясів. З початку експлуатації родовища до кінця ХХ століття з його надр добуте приблизно 260 т золота, при цьому близько 180 т було отримано з руд нині повністю відпрацьованого центральної ділянки – Джиант-Йеллоунайф.

   Компанія Stratagold Corporation установила за результатами останніх досліджень, що ресурси  вольфраму родовища Мар-Тангстен, розташованого в провінції Юкон (Канада), виросли в порівнянні із заявленими в січні поточного року на 89%. Згідно з новими даними, вони склали близько 26,5 тисяч тон триоксиду вольфраму. Цього досить для виробництва концентрату із середнім змістом WO3 58% протягом 11 років. Капітальні витрати (включаючи будівництво збагачувальної фабрики) оцінюються в 76,1 млн. діл.

Експлуатаційні витрати протягом усього строку роботи підприємства складуть тридцять вісім доларів на тонну руди або шість доларів на фунт зробленого триоксиду вольфраму. Вольфрам у вигляді з'єднання відкритий в 1781 році шведським хіміком Шееле при аналізі мінералу тунгстена, названого пізніше шеєлітом. При температурі 1600 градусів по Цельсію він може витягнутися в дуже тонку нитку. Робота Канади зокрема її компанії, приносить великі статки
і розвиток держави.