Відгуки та пропозиції
Головна \ Північна Америка \ СШААрканзас \ Печери Бланшард-Спрінгс

Печери Бланшард-Спрінгс

Сталактити в печеріВ Арканзасі є багато підземних потоків, що роблять печери порожніми й наповненими ігристою прохолодною водою. Бланшард-Спрінгс печери розташовані на Сіламор Рейнджер, районі Озарк Національного заповідника і являють собою повні природньої краси печер та околиць.   
Система печер на трьох рівнях, два з яких відкриті для екскурсій. Тропа Дріпстоун пробігає підземну фантазію у верхньому рівні печер. В 1977  з'явилася стежка Відкриття на другому рівні, що пересікала середину печери. Також пропонується "Дика Печера" тур, який дозволяє доступ до неопрацьованих частин печери більш заповзятливим відвідувачам.


Фото входу Бланшард-СпрінгсТемпература - незмінна, цілий рік 58°F (14°C). Скеля з вапняку, у якій перебувають печери і їх розвинені формчёування, перебувала в прадавньому морі більше чому 350 мільйонів років тому. Залишається "живучою" печерою частково через турботу, дану відвідувачами й Лісовою службою Сполучених Штатів. Живучі печери – ті, у яких через повільну метаморфозу корисних копалин, депонованих, у яких просочується й капає вода - перебувають ще в процесі розвитку.
Місцеві жителі знали про печери до 1930-м рокам, коли відбулися перші спроби огляду. Систематичне дослідження печери почалося в 1955 і тривало протягом п'яти років. В 1955 дослідники виявили 1000-літній індійський кістяк у печері. У нього були зламаний череп, зламані ребра, і зламана нога. Як цей дослідник потрапив у печеру - таємниця. туризм в Арканзасі достатньо розвинений щоб ви могли побувати в печерах.
Печери й шахти  були закриті в один період, крім Бланшард-Спрінгс, щоб запобігти й сповільнити поширення Білого Синдрому Носа, захворювання, що вбивав сотні тисяч кажанів усюди по північно-східних Сполучених Штатах, та швидко поширювався.
Відвідування були дозволені близько тридцяти років тому, і для цього проведені спеціальні розробки з метою підвищення безпеки. Але й збереженням екологічного балансу.
Підземна печераСталактити, що спускаються зі стелі, зустрічаються зі сталагмітами, що піднімаються з підлоги. У підсумку виходять масивні колони, покриті блискучою вологою і мінералами, що утворюються. Одним із самих прекрасних місць у печерах Бланшард -Спрингс, є Примара, утворення з мерехтливою, кристалічною поверхнею.     
Існує прекрасний вид на Рімстон греблі, які утворювалися уздовж струмків, дуже часто забудовують зі створенням басейну, щоб зробити притулок для малюсіньких мешканців печери.  Так само найкрасивіші геліктіти – невеликі, деформовані спелеоміти, згорнуті в спіралі –, що кидають виклик гравітації при своєму рості. Отримавши візу США ви можете побувати в цьому загадковому місці.

 

 

Підземна печера в Арізоні

 

 

Фото Сталактити

 

 

Підземна річка Бланшард-Спрінгс