Відгуки та пропозиції
Головна \ Північна Америка \ СШААлабама

Алабама

Рассел Кэйв

Рассел Кэйв є американським Національним Пам'ятником у північно-східній Алабамі, Сполучених Штатах, близько до міста Бріджпорта. Печера офіційно стала  пам'ятником 11 травня 1961.
Головний вхід використовувався як притулок у доісторичних індійців, що проживали  у самому ранньому, відомому населеному пункті в південно-східних Сполучених Штатах. Навколишній ліс забезпечував їжу, інструменти й паливо для вогнів.
Археологічні польові огляди розкрили сліди, залишені жителями печери. Приблизно дві тонни експонатів було знайдено й відновлено в цім місці. Відкриття включають деревне вугілля від вогнів, кості тварин - це були як використовувані в якості інструментів, так і залишки тварин, що вживаються в їжу. Так само були знайдені списи, стріли, осколки глиняного посуду. Виявлені були й останки декількох дорослих і дітей, похованих на місці. Тіла були розташовані у віці - від дитини до 50 років, та поховані в дрібних ямах на підлозі печери. Такі поховання не супроводжувалися закладкою сторонніх предметів, яких-небудь речей.

Детальніше...