Відгуки та пропозиції
Головна \ Північна Америка \ СШААйдахо

Айдахо

Місячні кратери в Айдахо

Айдахо - це штат у Північно-західній частині Сполучених Штатів Америки. Найбільшим містом штату є його столиця - місто Бойсе.  Айдахо було прийнято 43-м штатом. Айдахо переважно гірський штат, навіть більш ніж Нова Англія. Він не має виходу до моря, і оточений штатами Юта, Вашингтон, Невада, Вайоминг, Орегон, Монтана й канадської провінції Британська Колумбія.
Місячні кратери в Айдахо – це один із самих приголомшливих національних монументів у Сполучених Штатах Америки. Завдяки магматичним траппам, дана місцевість перетворилася в поверхню Місяця. Таке чудо природи потребує охорони, тому ще з 2 травня 1924 року, держава веде особливий контроль даної території. Розташовані в Снейк-Ривер рівнини в центральному Айдахо, США між малими містами Arco і Кэри, на середню висоту 5900 футів (1800 м) над рівнем моря.
Виникли «Місячні кратери» близько двох століть назад, в результаті виверження вулкана, у багатьох місцях лава так і не покрилася ґрунтом. Пейзаж виглядає нереально, а тиша цього місця просто дивна. 80 квадратних кілометрів покрилися неймовірними по будові колонами, загадковими печерами й космічними кратерами - звідси й пішла дана назва "Місячні кратери Айдахо".

Детальніше...